تبلیغات
همه چیز اینجاست - صدور کارت هوشمند معافیت 3 برادری
با سرعت بسوی پیشرفت

صدور کارت هوشمند معافیت 3 برادری

دوشنبه 10 اسفند 1388 10:51 ق.ظ

نویسنده : مهندس سایت

زئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: با توجه به ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای صدور كارت برای اولین دسته از معاف شدگان در قبال سه فرزند خدمت كرده امیدواریم تا پایان سال كارت هوشمند آنها صادر و به در منازلشان ارسال شود.

محمد جواد زاده‌كمند، رئیس سازمان وظیفه عمومی

 رسیدگی به پرونده آنها در سازمان وظیفه عمومی كشور و رده‌های وظیفه عمومی سراسر كشور انجام شده و به زودی كارت معافیت آنها صادر خواهد شد.
زاده كمند صدور كارت به شكل دستی را زمان‌بر دانست و گفت: برای صدور كارت به صورت دستی باید بیش از 8 ماه زمان صرف می‌شد و پی با تلاش عزیزان در سازمان وظیفه عمومی كارت هوشمند با مدت زمان كوتاه صادر می‌شود.
رئیس سازمان وظیفه عمومی زمان ابلاغ اصلاح قانون خدمت وظیفه را تا 3 روز آینده عنوان كرد و بیان داشت: در این طرح بیش از 70 ماده از قانون خدمت وظیفه عمومی اصلاح شده و جزئیات آن بعد از اعلام نظر شورای نگهبان اعلام خواهد شد.
وی برخی از موارد ماده قانون را برشمرد و گفت: مدت خدمت‌ سربازی انواع معافیت، كسر خدمت جانبازی، فاصله تحصیلی، فورجه تحصیلی به دانش‌آموزان، فورجه تحصیلی به دانشجویان و افزایش حقوق سربازان از اعم این موارد است.
زاده كمند در خصوص كارت پایان خدمت سربازانی كه خدمت خود را در نیروهای مسلح انجام داده‌اند گفت: با توجه به اینكه از اول مرداد امسال صدور كارت به صورت متمركز در سازمان وظیفه عمومی انجام می‌شود وقفه‌ای در كارها پیش آمده و موجب تاخیر در صدور كارتها شد.
وی گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام گرفته در چند روز گذشت امیدواریم از اول آبان امسال صدور كارت پایان خدمت به روز شود.
رئیس سازمان وظیفه عمومی در خصوص اصلاح الگوی مصرف و اقدامات انجام شده در سازمان نظام وظیفه گفت: یكی از اقداماتی كه در نیروهای مسلح انجام شد، استفاده از سربازان متناسب با تخصصشان در مشاغل تخصصی است تا 2 سال اوقات آنها به بهترین نحو استفاده شود.
وی به افزایش 5/2 برابری طرح اشاره كرد و گفت: این یك اقدام موثر برای اصلاح الگوی مصرف برای مشمولان است.
زاده كمند زمان رسیدگی به وضعیت مشمولان در سازمان وظیفه عمومی را 20 روز اعلام كرد و بیان داشت: در راستای تحقق شعار اصلاح الگوی مصرف تا پایان سال این زمان را به 5 روز خواهیم رساند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -