تبلیغات
همه چیز اینجاست - تمدید معافیت 3 برادری تا پایان 89
با سرعت بسوی پیشرفت

تمدید معافیت 3 برادری تا پایان 89

دوشنبه 10 اسفند 1388 11:02 ق.ظ

نویسنده : مهندس سایت

سردار موسی کمالی :بر خلاف اخباری که منتشر شده و باعث بوجود آمدن نگرانی و دغدغه مردم شده،افرادی که 3 نفر از برادرانشان خدمت نظام وظیفه را به پایان رسانده‌اند، طبق مصوبه و ابلاغیه رهبر معظم انقلاب از خدمت مقدس سربازی معاف می شوند.

این مقام مسئول افزود:این ابلاغیه رهبری تا پایان سال 1389 معتبر بوده و تاکنون نیز حدود 350 هزار نفر برای دریافت این نوع معافیت ثبت نام کرده و مدارک آن ها در دست بررسی است و پس از تائید صحت مدارک آن ها، کارت معافیت صادر و از طریق پست به آدرس های اعلامی آنها ارسال خواهد شد.

سردار کمالی درباره طرح مجلس درباره سربازی و ایراد شورای نگهبان به مصوبه مجلس گفت:در طرح مجلس معافیت 3 برادری به معافیت 2 برادری تبدیل شده بود بدین صورت که در صورتی که 2 برادر خدمت نظام وظیفه را گذارنده بودند،برادر سوم از خدمت نظام وظیفه معاف می شد،که این مصوبه توسط شورای محترم نگهبان رد شده و همان معافیت 3 برادری طبق دستور و ابلاغیه مقام معظم رهبری به قوت خود باقی است.

مدیر مشمولین ستاد کل نیروهای مسلح گفت:مردم و خانواده ها نگران نباشند،افراد ثبت نام کرده مراحل صدور کارت معافیت آن ها در دست اقدام و ارسال بوده و افراد واجد شرایط معافیت 3 برادری نیز که ثبت نام نکرده‌اند،می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+10 بدون هیچ نگرانی و مشکلی نسبت به دریافت معافیت خود اقدام كنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -